קודי בלחיצת כפתור Abeksis Wizard - מתאים לכלל מערכות ההפעלה

הדרך הנכונה והקלה להתקנת קודי, והכל בחינם כתרומה למען הקהילה. 

מוזמנים לבקר אותנו בקבוצת הפייסבוק שלנו תחת השם kodisupportil.

לאחר פיתוח של חודשים בהם עבדתי ימים כלילות במטרה לספק לקהילת הקודי בישראל את הדרך הנכונה והקלה להנות מתחליף ראוי לטלוויזיה בישראל ולא רק טלוויזיה.  

קודי זה מותאם לכלל המכשירים הקיימים בישראל המריצים מערכות הפעלה שונות, מק, חלונות, אנדרואיד, openelec, לינוקס ועוד. המערכת מתאימה גם למכשירים המוגדרים כ-״חלשים״ ולכן אין חשש מלהתקין. 

 

קרא עוד

מחיקת תייקית קודי במערכת ההפעלה אנדרואיד

אחת הבעיות הגדולות בהתקנת קודי מחדש או בהתקנת וויזארד, היא אי היכולת למחוק נכון את תיקיית הקודי. 

במדריך זה אלמד אתכם איך בכמה צעדים פשוטים, תוכלו למחוק את תיקיית הקודי ולהתחיל את התקנת Abeksis Wizard ללא הצורך להתקין מחדש את הקודי. 

לצורך כך נצטייד בתוכנת Es Explorer הזמינה להוריד דרך גוגל פליי (לחצו כאן). 

קרא עוד

שאלות ותשובות - מדוע קודי איננו עובד? כל השאלות והתשובות במקום אחד

בקרנו אותנו בקבוצת הפייסבוק שלנו תחת השם kodisupportil

בעקבות שאלות שחוזרות על עצמם על בסיס קבוע, החלטתי להקים פוסט המציג תשובות לאותם השאלות. במקביל, ישנה אפשרות לבצע חיפוש בקבוצה - השתמשו באפשרות זו.

1. ש: במידה ואני מסדר את הקודי בהתאם לנוחיות שלי האם העדכון ימחק  את השינויים שלי.?
    ת: כן, מאחר ומדובר בעדכון שמתקין את קודי. תוכל למעשה לבטל את העדכון בדרך הבאה: הגדרות —> הרחבות —> הרחבות שלי —> הרחבות תוכנה --> Abeksis Wizard ושם ללחוץ על נטרל.

2. ש: איך אני מתאים אישית את אריח הפרמיום?
    ת: נעזרים במדריך הבא - לחצו עלי

קרא עוד

מדוע אפשרות צפיה בסרטוני יוטיוב אינם עובדים דרך קודי?

החל מגרסה האחרונה של תוסף היוטיוב, נחסמה האפשרות על ידי יוטיוב לצפות בתוכן ללא האפשרות לבצע התחברות לשירות. מפתח המקור של ההרחבה יוטיוב, החליט להזניח את ההרחבה ובמקומה מפתח אחר לקח את הפרוייקט במטרה לשפר את הקיים ולתקן את התקלה. 

קרא עוד

מדריך - התאמה אישית של אריח הפרמיום!

בעדכון האחרון של Abeksis Wizard לגרסת המיקס, נוסף אריח מיוחד פרמיום. אותו האריח משלב מספר רב של אפשריות לנוחות המשתמשים - כדוגמת ספורט, סרטים - חיצוני, מדע וטבע, ומועדפים. 

הרעיון לשלב אריח שכזה, בא במטרה לחסוך מקום בכמות האריחים המוצגת בתפריט ובכך מאפשרת לכם המשתמשים להגיע למקומות  הנכונים במהירות. ישנם משתמשים מנוסים שרוצים לבצע או להתאים את אותם הקטגוריות תחת אריח הפרמיום ולשמו מדריך זה הוקם.  

קרא עוד

טיפים מאוד חשובים לגבי תוכנות הקודי

הרשו לי לספק לכולם טיפים מאוד חשובים לגבי תוכנות הקודי.

כיום, לרובנו מותקן קודי על מכשיר זה או אחר. קודי היא מערכת מאוד מפותחת אני נוהג לכנות אותה "מכונית נוסעת בפול גז" משמע, מתפתחת על בסיס קבוע. 

הרחבות מתעדכנות, סרטים, סדרות מתווספים לריפו זה או אחר וכך הלאה. רובנו נוהגים להתקין קודי, ופוחדים לנגוע כדי שמשהו לא יהרס, זאת בדיוק הטעות, וכאן נכנס

האני שלהם לפעולה. 

קרא עוד